MiSYONUMUZ

Farklı mimari çözümler geliştirerek ve en son teknolojiyi kullanarak, müşterilerine ve yatırımcılarına modern projeler üretmek.

Geliştirdiği projeler ile edindiği entelektüel sermaye birikimini, geleceğe taşıyarak, sürekli değişim ve gelişim içerisinde olmak. İnsanların yaşam kalitesini arttırarak, doğaya, çevreye saygılı yaşam alanları gerçekleştirmek ve sosyal sorumluluk bilincini daima önplanda tutmak

VİZYON

Yüklenicisi olduğu projelerin uzman kadromuz ve ekipman desteğimiz yardımıyla zamanında, şantiye ile merkezimiz arasındaki koordinasyon, önlem ve denetimler sayesinde kaliteli ve bütçesi dahilinde baştan sona “müşteri memnuniyeti” gözetilerek sonlandırılmasıdır.

SERTİFİKALAR


ORGANİZASYON YAPISI


BORA HAKKINDA
Bora İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd
1985 yılından itibaren gelişen teknolojiyi özümseyerek, yapım öncesinde doğru tasarım, teknolojik araştırma, yeni malzemelerin sürekli izlenerek doğru yorumlanması, entegre kalite yönetim sistemine sahip olması, mütahhitlik tecrübesini geliştirmiş kadroları ile bugün bulunduğu noktaya ulaşmıştır.
2005 Mart ayında gerçekleştirilen denetim sonucunda ISO9001 Kalite ve OHSAS18001 İş ve İşçi sağlığı ve Güvenlik Yönetim Sistemleri alınmasına hak kazanmış, bu yönü ile inşaat camiasında özel bir konuma sahip olmuştur.


İŞTİRAKLERİMİZ