Yükleniyor...

Yönetimin Mesajı

Anasayfa / Haber ve Duyurular / Yönetimin Mesajı

Yönetimin Mesajı

Anasayfa / Haber ve Duyurular / Yönetimin Mesajı

Bora İnşaat kurulduğu 1985 senesinden başlayarak hızlı bir şekilde yükselerek inşaat sektöründe öncü firmalar arasında kendine yer bulmuştur.

Kalkınmanın yapı taşlarından biri olan inşaat sektörünün üstlendiği yaşamsal işlevler, en ince ayrıntılardan başlayarak daima en iyiyi hedeflemeyi gerektirir. Bu dev ve zorlu endüstride öncü bir rol üstlenen Bora İnşaat , gerçekleştirmiş olduğu ilk projeden bugüne , he zaman “zirve” yi hizmet anlayışının sınırlarını tanımlayan temel ölçüt olarak benimsemiştir. Çağdaş dünyanın hızla değişen beklentilerine en doğru çözümlerle yanıt verirken, gelişimde , başarıda , rekabette ve hizmette “zirve” ulaşılması hedeflenen değil , yola çıkılan noktayı oluşturmuştur….. 

Müteahhitlik, her şeyden önce, projelerin özündeki yaratıcılığa bağlılık duymayı gerektirir.

Projenin kırılma noktası ,onu bu hayalden gerçeğe taşırken sergilenecek söz konusu duyarlılıktır. Bora İnşaat müteahhitliğini gerçekleştirdiği her projeye bu çağdaş bakış açısıyla yaklaşır; tüm süreçlerde her emek verenin projenin özüyle bütünleştiği mükemmel bir işbirliği ve takım ruhu ile çalışır.

İnşaat sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz. En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin bir parçası olarak aramıza katılıyor. Geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılıyoruz.

Bora İnşaatın, Bora İnşaat olmasında emeği geçen firma çalışanlarına, yerel ve yabancı partnerlerimize , alt yüklenicilerimize tesekkürlerimle…

İSMAİL HAKKI AYHAN

Yüksek İnşaat Mühendisi

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 90 (212) 936 06 32

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.